888 691 988

O nas

B2 GEODEZJA to geodeci, którzy przez długie lata prowadzili jednoosobowe działalności gospodarcze. Tworząc spółkę B2 GEODEZJA doświadczenie i profesjonalizm połączyli w jedno, aby dać klientom pełne zadowolenie.

Dlaczego nasza firma?

 • Wieloletnie doświadczenie

  Jako B2 Geodezja, czyli przedsiębiorstwo z Rzeszowa mamy wieloletnie doświadczenie w branży geodezyjnej. Od bardzo dawna jesteśmy obecni na rynku, świadcząc kompleksowe usługi na najwyższym poziomie, niezależnie od konkretnego projektu, jaki chce wykonać zleceniodawca. Wiedza i umiejętności naszego zespołu to gwarancja profesjonalizmu, precyzji oraz zaangażowania. Klienci mają zatem pewność, że ich inwestycje znajdują w świetnych rękach i przebiegają zgodnie z najwyższymi standardami.

 • Bogata oferta

  W B2 Geodezja prezentujemy kompleksową oraz bogatą ofertę specjalistycznych usług, nastawionych głównie na zlecenia realizowane w Rzeszowie i okolicy, obejmujące podziały nieruchomości, tyczenie budynków, inwentaryzacje powykonawcze i inne elementy, określane ogólnie jako geodezja. Dzięki naszej wszechstronnej pomocy każdy klient ma szansę znaleźć rozwiązanie, idealnie dopasowane do indywidualnych oczekiwań, wizji lub pomysłu, niezależnie o jak dużej skali zlecenia mowa.

 • Stały kontakt z klientem

  Satysfakcja klientów indywidualnych oraz firm to priorytet dla fachowców z B2 Geodezja, dlatego dbamy o stały kontakt i otwartą komunikację, nastawioną na dialog. Doświadczony geodeta z Rzeszowa chętnie odpowiada na pytania, udziela wsparcia i dostarcza regularnych aktualizacji na temat postępów projektu geodezyjnego. Tworzymy relacje oparte na zaufaniu oraz partnerstwie, co pozwala nam lepiej zrozumieć potrzeby klientów, dostosowując proponowane przez nas usługi do ich oczekiwań.

 • Wykorzystanie nowoczesnych technologii

  Jesteśmy przekonani, że wykorzystanie nowoczesnych technologii jest współcześnie kluczowe w wielu branżach, dlatego też nasza firma inwestuje w najnowocześniejszy sprzęt oraz oprogramowanie. Geodeta z Rzeszowa zaopatrzony w odpowiednie akcesoria jest bowiem w stanie jeszcze lepiej pomóc klientom, realizując przy tym różne wspólne przedsięwzięcia sprawniej i efektywniej. Zachęcamy więc do kontaktu przy pomocy jednej z metod widocznych w naszym serwisie!

20230623_234418
20230623_235927
20230627_180504
logo czerwon2

B2 GEODEZJA Sp. z o.o.
ul. Dębicka 296A
35-213 Rzeszów
e-mail: b2geodezja@gmail.com

© Copyright 2023 B2 GEODEZJA Sp. z o.o.